Pierwsze w Polsce targi tylko BIO

  BIOEXPO PTAKWarsaw BIOEXPO to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży żywności i produktów ekologicznych. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. 

Imprezę będzie realizował doświadczony zespół fachowców, który od ponad 10-ciu lat prowadził 
z sukcesem największe w Polsce targi branży ekoproduktów odbywające się Łodzi. Jest mi niezmiernie miło przedstawić liderki Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych Warsaw BIOEXPO –  Katarzynę Drobińską – Dyrektora Grupy Projektów oraz Agatę Szczepaniak  – Dyrektora Projektu. 

Podczas Warsaw BIOEXPO 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywność i napoje, rolnictwo ekologiczne, kosmetyki i środki czystości, maszyny produkcyjne, opakowania i biodegradowalne naczynia jednorazowe, logistyki, sprzęt gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych, start`upy, instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące). Uzupełnieniem wystawy będą strefy specjalne: strefa HostedBuyers i matchmaking, giełda surowców,  strefy degustacyjne, strefa konferencji branżowych, strefa pokazów kulinarnych oraz jobcenter – oferty pracy w sektorze ekologicznym. Wystawcy konkurować będą o nagrodę Warsaw BIOEXPO TOP na najlepszy produkt prezentowany podczas targów. Odwiedzający (kupcy, hurtownicy, właściciele sklepów) będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty z segmenty eko. Wydarzeniem towarzyszącym Warsaw BIOEXPO będzie Kongresie Organic Marketing & Sales for BIO. 

W trakcie tegorocznej edycji Targów organizatorzy planują skupić działania na rzecz stworzenia największej i najważniejszej imprezy branży bio w Polsce oraz na tworzeniu jej międzynarodowego charakteru, z naciskiem na zaproszenie, w ramach programu HostedBuyers, kupców z całego świata 
oraz stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów handlowych.


Szczegółowe i bieżące informacje znajdują się:
www.bioexpo.pl
https://www.facebook.com/bioexpo.warsaw/
https://www.instagram.com/warsaw_bioexpo/